
Zonvakantie Mauritius - Royal Palm Beachcomber Luxury
- Mauritius
- Zon
- Welzijn
- Uitgaan
- Spa en Wellness
- Eilanden
- Strand
- Culinair
- Strandvakantie
- met gezin (kinderen <12 jaar)
- met partner
- vrienden
- 3 generaties
- met gezin (kinderen >12 jaar)
- +14

Omzoomd door 7 km lang strand, aan de voet van het indrukwekkende Le Morne gebergte ligt Le Paradis. Een bevoorrechte ligging op een schiereiland met 150 ha aan tropische tuinen en een indrukwekkende golfbaan. Het hotel is een toevluchtsoord voor sport- en natuurliefhebbers vanwege een scala aan sportfaciliteiten en fraaie tropische omgeving. Bovendien zeer geschikt voor families met kinderen door de vele faciliteiten. Het hotel wordt gewaardeerd door veel terugkerende gasten vanwege de uitstekende service en hoog comfort. Samen met het naastgelegen Dinarobin is het een van de beste strandresorts in de Indische Oceaan. De luchthaven ligt op ca. 70 km.
Sfeervolle lobby en galerij met boetieks. In de avond entertainment livemuziek, dans en folklore. Riant zwembad met zonneterrassen, parasols en ligbedden. Miniclub voor kinderen van 3-12 jaar met tal van activiteiten en kinderzwembad. Sportcentrum met fitness en aerobics, een padelbaan en 5 tennisbanen (les mogelijk). Voorts windsurfen, zeilen, kajakken, waterfietsen, snorkelen, volleybal, voetbal, tafeltennis, aquagym en petanque (inclusief). Tegen betaling mountainbikes, PADI duikschool, diepzeevissen en kitesurfen. De 18-holes golfbaan werd door David Dutton ontworpen ((€25 greenfee en buggy tegen betaling).
Nature Spa met binnentuin, sauna’s, hamam een uitgebreid aanbod aan schoonheidsbehandelingen.

De verzorging is op basis van logies/ontbijt. Half- en volpension mogelijk.
Le Brabant: hoofdrestaurant. Voor ontbijt, lunch en diner met themabuffetten.
Blue Marlin: gourmetrestaurant voor lunch en diner.
ZEST: aan het strand. Voor ontbijt, lunch en diner.
Bars: Zest Bar & Lounge, Paradis Bar, La Ravanne Bar en de Golf Club Bar
U kunt ook gebruik maken van de restaurants van het naastgelegen Dinarobin.
De 281 kamers en suites liggen langs het strand en zijn voorzien van badkamer met bad en aparte douche. Inloopkast, flatscreen-tv en thee-/koffiezetfaciliteiten. De suites en villa’s beschikken tevens over een dvd-speler, een iPod-dockingstation en een Nespresso-apparaat. Balkon of terras. Naast het hotel liggen de Villa’s en Presidential Villa.

ca. 76 m², maximaal 2 volwassenen en 2 kinderen Kamer met terras omgeven door de mooie tuin.

ca. 50 m², maximaal 3 personen Gerenoveerde kamer aan zee.

ca. 76 m², maximaal 2 volwassenen en 2 kinderen Kamer met terras omgeven door de mooie tuin.